Suplování:   Čtvrtek 21.6.2018 (sudý týden)

Obchodni akademie

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

OA4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

OS4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

3.hod

EKO

 

(OA1)

přesun <<

Pelešková Věra

z 7.hod

 

6.hod

TST

   

odpadá

 

(Kow)

 

7.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

OA2

2.hod

FG

 

(OA2)

přesun <<

Zumrová Marie

z 22.6. (Pá) 1.hod

 

7.hod

KAJ

2

 

odpadá

 

(Hvš)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

OA3

5.hod

NJ

1

(OA3)

spojí

Kolářová Olga

(Hvš)

OS2

7.hod

RPS

   

odpadá

 

(Kow)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

 

 

Suplování:   Pátek 22.6.2018 (sudý týden)

Obchodni akademie

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

OA4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

OS4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

3.hod

EKO

 

(OA1)

přesun <<

Pelešková Věra

z 4.hod

 

4.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

5.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

OA2

1.hod

FG

   

přesun >>

 

na 21.6. (Čt) 2.hod

 

4.hod

AJ

2

 

odpadá

 

(Hvš)

 

5.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

 

6.hod

ZPV

   

přesun >>

 

na 18.6. (Po) 4.hod

OA3

2.hod

NJ

2

(OA3)

spojí

Očenášková Heike

(Hvš)

 

3.hod

NJ

1

(OA3)

spojí

Kolářová Olga

(Hvš)

OS2

5.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

 

6.hod

PSS

   

odpadá

 

(Kow)

 

 

Suplování:   Pondělí 25.6.2018 (lichý týden)

Obchodni akademie

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

OA4

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

OS4

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

1.hod

M

 

(OA1)

přesun <<

Srbková Renata

z 7.hod

 

7.hod

M

   

přesun >>

 

na 1.hod

OA3

1.hod

VS

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

2.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Hej)

 

3.hod

VS

 

(OA3)

přesun <<

Zumrová Marie

z 1.hod

 

5.hod

UCE

2

(OA3)

spojí

Hlaváčková Hedvika

(Zat)

OS3

1.hod

P

   

odpadá

 

(Zat)

 

2.hod

EKO

   

odpadá

 

(Zat)

 

Zpracováno v systému Bakaláři