Suplování:   Pondělí 18.9.2017 (sudý týden)

Změny v rozvrzích tříd:

OA2

1.hod

ITE

2

(VT2)

spojí

Vejlupek Josef

(Kou)

 

2.hod

ITE

2

(VT2)

spojí

Vejlupek Josef

(Kou)

OA3

6.hod

P

   

odpadá

 

(Kou)

OA4

3.hod

M

 

(OA4)

přesun <<

Srbková Renata

z 19.9. (Út) 7.hod

OS3

4.hod

EKO

 

(Pís2)

supluje

Zatloukalová Lucie

(Kou)

 

5.hod

ZSV

 

(OS3)

přesun <<

Szilvásiová Alena

z 22.9. (Pá) 6.hod

 

 

Suplování:   Úterý 19.9.2017 (sudý týden)

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

6.hod

ZPV

 

(A27)

přesun <<

Janoušek Pavel

z 7.hod

 

7.hod

ZPV

   

přesun >>

 

na 6.hod

OA2

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kow)

OA3

0.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

 

1.hod

PEK

2

 

odpadá

 

(Kou)

 

2.hod

PEK

2

 

odpadá

 

(Kou)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

OA4

0.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

 

3.hod

NJ

 

(OA4)

supluje

Očenášková Heike

(Kou)

 

5.hod

PEK

   

odpadá

 

(Kou)

 

6.hod

PEK

   

odpadá

 

(Kou)

 

7.hod

M

   

přesun >>

 

na 18.9. (Po) 3.hod

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

OS2

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kow)

OS3

0.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

OS4

0.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

 

4.hod

CJL

   

odpadá

 

(Kow)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

 

 

Suplování:   Středa 20.9.2017 (sudý týden)

Změny v rozvrzích tříd:

OA3

4.hod

PEK

1

(Pís1)

přesun <<

Zumrová Marie

z 22.9. (Pá) 5.hod

 

4.hod

ITE

2

(VT1)

přesun <<

Janoušek Pavel

z 22.9. (Pá) 5.hod

 

4.hod

EKO

   

odpadá

 

(Zat)

 

5.hod

UCE

2

(OA3)

spojí

Hlaváčková Hedvika

(Zat)

OS3

1.hod

P

   

odpadá

 

(Zat)

 

2.hod

EKO

   

odpadá

 

(Zat)

OS4

6.hod

UCE

S

(OA4)

spojí

Hlaváčková Hedvika

(Zat)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 21.9.2017 (sudý týden)

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

OA2

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

OS2

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

 

Zpracováno v systému Bakaláři