Suplování:   Úterý 20.2.2018 (sudý týden)

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

6.hod

ZPV

 

(A27)

přesun <<

Janoušek Pavel

z 7.hod

 

7.hod

ZPV

   

přesun >>

 

na 6.hod

OA2

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kow)

OA3

0.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

OA4

0.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

OS2

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kow)

OS3

0.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

OS4

0.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

 

4.hod

PEK

 

(Pís2)

přesun <<

Koutenská Kristina

z 7.hod

 

7.hod

PEK

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

 

 

Suplování:   Středa 21.2.2018 (sudý týden)

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

3.hod

ZPV

 

(OA1)

supluje

Janoušek Pavel

(Kow)

OA2

4.hod

FG

 

(OA1)

přesun <<

Zumrová Marie

z 23.2. (Pá) 1.hod

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kow)

OA3

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kow)

OS2

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kow)

OS3

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kow)

OS4

7.hod

MMS

S

 

přesun >>

 

na 19.2. (Po) 3.hod

 

 

Suplování:   Čtvrtek 22.2.2018 (sudý týden)

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

3.hod

ZPV

 

(A27)

přesun <<

Janoušek Pavel

z 4.hod

 

4.hod

EKO

 

(A27)

přesun <<

Pelešková Věra

z 7.hod

 

6.hod

TST

   

odpadá

 

(Kow)

 

7.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

OA2

2.hod

STA

 

(A27)

přesun <<

Janoušek Pavel

z 6.hod

 

6.hod

KNJ

1

(C1)

přesun <<

Očenášková Heike

z 7.hod

 

6.hod

KAJ

2

(JL)

přesun <<

Hlaváčková Šárka

z 7.hod

 

6.hod

STA

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

7.hod

KNJ

1

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

7.hod

KAJ

2

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

OS2

7.hod

RPS

   

odpadá

 

(Kow)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

 

 

Suplování:   Pátek 23.2.2018 (sudý týden)

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

3.hod

EKO

 

(OA1)

přesun <<

Pelešková Věra

z 4.hod

 

4.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

5.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

OA2

1.hod

FG

   

přesun >>

 

na 21.2. (St) 4.hod

 

5.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

 

6.hod

ZPV

   

přesun >>

 

na 19.2. (Po) 4.hod

OS2

5.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

 

6.hod

PSS

   

odpadá

 

(Kow)

OS4

4.hod

EKO

 

(OS4)

přesun <<

Pelešková Věra

z 6.hod

 

6.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři