Suplování:   Čtvrtek 11.4.2019 (sudý týden)

obchodka

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

1.hod

AJ

2

 

odpadá

 

(Hej)

 

1.hod

NJ

1

 

odpadá

 

(Kol)

 

2.hod

M

   

odpadá

 

(Srb)

 

6.hod

EKO

   

odpadá

 

(Hla)

OA2

0.hod

FG

   

odpadá

 

(Zum)

 

1.hod

M

   

odpadá

 

(Srb)

 

2.hod

UCE

1

 

odpadá

 

(Pel)

 

2.hod

UCE

2

 

odpadá

 

(Hla)

OA3

1.hod

EKO

   

odpadá

 

(Pel)

 

2.hod

PEK

1

 

odpadá

 

(Zum)

 

2.hod

ITE

2

 

odpadá

 

(Vej)

 

4.hod

UCE

2

(A8)

spojí

Pelešková Věra

(Hla)

 

7.hod

TEV

Chl

(TEV)

navíc

Kowalski Marek

 

OA4

1.hod

EKO

   

odpadá

 

(Zat)

 

2.hod

CJL

   

odpadá

 

(Szi)

 

3.hod

UCE

1

 

odpadá

 

(Hla)

 

3.hod

UCE

2

 

odpadá

 

(Zat)

 

4.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Szi)

 

5.hod

AJ

1

 

odpadá

 

(Hvš)

 

5.hod

NJ

2

 

odpadá

 

(Oče)

 

6.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Hvš)

 

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

OS1

1.hod

M

   

odpadá

 

(Vej)

 

2.hod

NJ

   

odpadá

 

(Kol)

 

6.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 9.4. (Út) 1.hod

OS4

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Szi)

 

2.hod

NJ

   

odpadá

 

(Oče)

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(Srb)

 

4.hod

EKO

   

odpadá

 

(Zat)

 

5.hod

UCE

   

odpadá

 

(Pel)

 

6.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Hvš)

 

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

 

 

Suplování:   Pátek 12.4.2019 (sudý týden)

obchodka

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

A27

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

A29

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

A30

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

A31

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

3.hod

ITE

2

(A20)

změna

Vejlupek Josef

 
 

4.hod

ITE

2

(A20)

změna

Vejlupek Josef

 
 

5.hod

ZPV

 

(A7)

změna

Janoušek Pavel

 

OA2

1.hod

STA

 

(A19)

změna

Janoušek Pavel

 

OA4

1.hod

UPC

2

(B44)

změna

Hlaváčková Hedvika

 
 

2.hod

UPC

2

(B44)

změna

Hlaváčková Hedvika

 
 

3.hod

EF

1

(D62)

změna

Pelešková Věra

 
 

4.hod

EF

1

(D62)

změna

Pelešková Věra

 

OS1

1.hod

M

 

(A20)

změna

Vejlupek Josef

 
 

5.hod

KAJ

 

(A5)

změna

Matušíková Olga

 

OS4

1.hod

EF

 

(B45)

změna

Pelešková Věra

 
 

2.hod

EF

 

(B45)

změna

Pelešková Věra

 

 

 

Suplování:   Pondělí 15.4.2019 (lichý týden)

obchodka

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

OA1

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

       

OA2

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

OS1

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

     

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

A27

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

A29

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

A30

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

A31

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

Změny v rozvrzích tříd:

OA3

0.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

 

1.hod

UCE

2

(A19)

změna

Hlaváčková Hedvika

 
 

2.hod

P

 

(A8)

přesun <<

Koutenská Kristina

z 6.hod

 

6.hod

P

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kow)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kow)

OA4

0.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

 

1.hod

EF

2

(B44)

změna

Zatloukalová Lucie

 
 

2.hod

EF

2

(B44)

změna

Zatloukalová Lucie

 
 

3.hod

UPC

1

(B44)

změna

Hlaváčková Hedvika

 
 

4.hod

UPC

1

(B44)

změna

Hlaváčková Hedvika

 

OS4

0.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

Pedagogický dohled u třídy:

OA1, 1.- 6. hod - Kowalski Marek

OA2, 1.- 7. hod - Kowalski Marek

OS1, 1.- 7. hod - Kolářová Olga

 

 

Suplování:   Úterý 16.4.2019 (lichý týden)

obchodka

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

3.hod

CJL

 

(A27)

supluje

Szilvásiová Alena

(Jan)

OA4

6.hod

ITE

2

 

odpadá

 

(Jan)

 

7.hod

ITE

2

 

odpadá

 

(Jan)

OS1

4.hod

HTK

 

(A30)

supluje

Kowalski Marek

(Jan)

 

 

Suplování:   Středa 17.4.2019 (lichý týden)

obchodka

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

1.hod

ITE

1

 

odpadá

 

(Jan)

 

2.hod

ITE

1

 

odpadá

 

(Jan)

 

6.hod

M

   

odpadá

 

(Srb)

OA2

4.hod

FG

 

(A5)

přesun <<

Zumrová Marie

z 5.hod

 

5.hod

FG

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

AJ

2

 

odpadá

 

(Hvš)

 

6.hod

NJ

1

 

odpadá

 

(Kol)

 

7.hod

KNJ

1

 

odpadá

 

(Kol)

 

7.hod

KAJ

2

 

odpadá

 

(Hvš)

OA3

6.hod

UCE

2

 

odpadá

 

(Hla)

 

6.hod

UCE

1

 

odpadá

 

(Pel)

 

7.hod

VS

O

 

odpadá

 

(Zum)

OA4

6.hod

PEK

2

 

odpadá

 

(Kou)

 

6.hod

ITE

1

 

odpadá

 

(Jan)

 

7.hod

PEK

2

 

odpadá

 

(Kou)

 

7.hod

ITE

1

 

odpadá

 

(Jan)

OS1

6.hod

AJ

   

odpadá

 

(Mat)

OS4

6.hod

ITE

   

odpadá

 

(Vej)

 

7.hod

ITE

   

odpadá

 

(Vej)

 

Zpracováno v systému Bakaláři