Suplování:   Čtvrtek 12.12.2019 (sudý týden)

obchodka

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

6.hod

AJ

   

odpadá

 

(Mat)

 

7.hod

EKO

   

odpadá

 

(Zat)

OA2

1.hod

AJ

1

(A7)

spojí

Jacob Radka

(Zat)

 

2.hod

KAJ

2

(A8)

spojí

Jacob Radka

(Zat)

 

6.hod

KNJ

1

 

odpadá

 

(Zat)

 

7.hod

STA

   

přesun >>

 

na 11.12. (St) 6.hod

OA3

6.hod

P

   

přesun >>

 

na 11.12. (St) 3.hod

OS2

5.hod

RPS

 

(A30)

supluje

Kowalski Marek

(Zat)

 

 

Suplování:   Pátek 13.12.2019 (sudý týden)

obchodka

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

1.hod

HOZ

   

přesun >>

 

na 10.12. (Út) 2.hod

 

2.hod

ZPV

   

odpadá

 

(Jan)

OA2

1.hod

STA

   

odpadá

 

(Jan)

 

4.hod

KAJ

 

(A27)

supluje

Jacob Radka

(Jan)

OS2

2.hod

PSS

 

(A30)

supluje

Kowalski Marek

(Vej)

 

3.hod

KAJ

 

(A27)

supluje

Jacob Radka

(Vej)

 

6.hod

RPS

 

(A27)

supluje

Kowalski Marek

(Jan)

 

 

Suplování:   Pondělí 16.12.2019 (lichý týden)

obchodka

Změny v rozvrzích tříd:

TRT1

3.hod

NJ

NJ

(A6)

supluje

Zumrová Marie

(DanR)

 

3.hod

AJ

AJ

(A6)

spojí

Zumrová Marie

(Mat)

 

4.hod

F

 

(A6)

přesun <<

Janoušek Pavel

z 18.12. (St) 7.hod

OA1

4.hod

PEK

 

(B44)

supluje

Zumrová Marie

(Mat)

OA3

7.hod

AJ

1

 

odpadá

 

(Mat)

OS2

6.hod

ZPV

 

(A27)

přesun <<

Janoušek Pavel

z 7.hod

 

7.hod

ZPV

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

 

Suplování:   Úterý 17.12.2019 (lichý týden)

obchodka

Změny v rozvrzích tříd:

TRT1

2.hod

IT

AJ

(A31)

supluje

Vejlupek Josef

(Mat)

 

5.hod

AJ

AJ

 

odpadá

 

(Mat)

 

6.hod

TV

   

odpadá

 

(Kow)

 

7.hod

M

   

odpadá

 

(Mat)

OA1

0.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

 

1.hod

HOZ

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

4.hod

HOZ

 

(A8)

přesun <<

Hejda Jakub

z 1.hod

 

6.hod

KAJ

   

odpadá

 

(Mat)

 

7.hod

HTK

OS

 

odpadá

 

(Kow)

OA2

0.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

OA3

1.hod

NJ

1

(A19)

spojí

Kolářová Olga

(Mat)

 

1.hod

NJ

2

(A19)

změna

Kolářová Olga

 

OA4

0.hod

M

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

M

 

(A20)

přesun <<

Srbková Renata

z 0.hod

 

3.hod

KAJ

1

(A7)

spojí

Hejda Jakub

(Mat)

OS2

0.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kow)

 

5.hod

STA

 

(A19)

přesun <<

Janoušek Pavel

z 7.hod

 

7.hod

STA

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři